تافت نیوا

اگر به دنبال یک حالت دهنده و حجم دهنده حرفه ای برای موهای خود هستید، تافت یا اسپری نیوا به شما پیشنهاد می شود. این تافت تولید شده در با سابقه ترین و مشهورترین شرکت دنیا می باشد. برند نیوا از برترین برندهای آرایشی و بهداشتی در سطح جهان می باشد. این تافت برند نیوا با فرمولاسیون منحصر به فردی که دارد، درخشش بی نظیری را به موهای شما هدیه می دهد.

تافت نیوا قدرت نگهدارندگی بسیار بالایی دارد و موها را در هر حالتی به خوبی نگه می دارد. این محصول با ترکیبات قدرتمندی که دارد به خوبی از موها حفاظت کرده و از خشک شدن مو جلوگیری می کند. تافت یا اسپری نیوا مناسب کسانی است که از کم حجمی و نازکی مو رنج می برند. این محصول با حجم دهی دو برابر، یک حالت طبیعی و نرم و لطیف را برای شما به ارمغان می آورد.

ترکیبات تافت نیوا

تافت نیوا دارای ترکیبات فوق العاده ای مثل روغن دانه ماکادمیا می باشد. این روغن خاصیت مرطوب کنندگی دارد  و برای رفع خشکی و از بین بردن موخوره تاثیرگذار می باشد. ترکیب مهم دیگر این تافت، پانتنول یا پیش ساز ویتامین B5 می باشد. این ترکیب به عنوان یک مرطوب کننده ایده آل، نرم کننده و حالت دهنده در این محصول به کار رفته است. پانتنول به حفظ آب و رطوبت رسانی به ساقه ی مو کمک کرده و باعث حالت پذیری و درخشش بی نظیر موها می شود.

ویژگی های تافت برند نیوا

تافت نیوا یک حجم دهنده عالی و تثبیت کننده مو در طول روز می باشد. این تافت وزن و سنگینی روی مو ایجاد نکرده و موها را به راحتی حالت می دهد. یک پوشش عالی و ماندگار بدون چسبندگی ایجاد می کند و اثری از سفیدی روی موها باقی نمی گذارد. با برخورداری از ترکیبات موثر باعث تقویت و سلامت موها می شود و رطوبت مو را به خوبی حفظ می کند.

 

طرز استفاده از تافت نیوا

تافت نیوا را پس از شستن و خشک کردن مو مورد استفاده قرار دهید. موها را با شانه به مدل دلخواه حالت دهید، سپس تافت را از فاصله سی سانتی متری روی مو اسپری کنید تا در همان حالت باقی بماند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *